Informacje o Galerii Bronowice

Galeria Bronowice, otwarta 30 listopada 2013 roku, usytuowana jest w północnej części Krakowa, gdzie krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu. Dzięki przebudowie układu dróg dojazdowych ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym Balice, autostradą A4 w kierunku Śląska czy Zakopanego oraz okolicznymi miejscowościami. Jedną z cech wyróżniających architekturę Galerii jest inspiracja krakowską secesją, w subtelny i wyważony sposób wiążąca styl Młodej Polski z nowoczesnością. 

Galeria, ze względu na swą ofertę, jak i doskonałą lokalizację, stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części Krakowa, stwarzając nową, atrakcyjną i kompleksową propozycję dla klientów.

W Galerii Bronowice, na powierzchni ok. 60 tys. m2 , znajdują się sklepy znanych i lubianych marek, największy jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn. Galeria to także szeroka oferta restauracyjna oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. Na przyjeżdżających czeka 2 800 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach.  

Galeria Bronowice, w myśl hasła: Sztuka Moda Rozrywka, proponuje swoim klientom nie tylko zakupy. Obok sklepów znanych marek z różnych branż i usług, pojawi się specjalna propozycja kulturalna, mająca na celu przybliżenie sztuki klientom centrum handlowego. Dlatego właśnie, pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, funkcjonuje Akademia w Galerii Bronowice. Miłośnicy X Muzy na pewno chętnie odwiedzą kino Mikro w Galerii, a Ci, którzy lubią książki - Bibliotekę. Galeria oferuje także szeroką ofertę rozrywkową, z Salą Gier Planszowych, Salą Gier Video i interaktywnym placem zabaw dla najmłodszych.
Nowością jest tu z pewnością punkt co-workingowy, który powstał z myślą o osobach wykonujących wolny zawód, studentach, przedsiębiorcach czy osobach pracujących dotychczas w swoich domach. Czeka tu na Państwa miejsce z podstawowym zapleczem technicznym - internet, xero, fax, skaner, rzutnik.

Galeria Bronowice - miejsce inne, niż wszystkie.