Informacje o Galerii Bronowice

Galeria Bronowice, otwarta 30 listopada 2013 roku, usytuowana jest w północnej części Krakowa, gdzie krzyżują się istotne szlaki komunikacyjne regionu. Dzięki przebudowie układu dróg dojazdowych ma wygodne połączenie z centrum miasta, portem lotniczym Balice, autostradą A4 w kierunku Śląska czy Zakopanego oraz okolicznymi miejscowościami.

Galeria BronowiceNa przyjeżdżających samochodami czeka 2 400 bezpłatnych miejsc parkingowych, usytuowanych na trzech kondygnacjach. Również niezmotoryzowani klienci mają możliwość komfortowego dojazdu do Galerii – nieopodal wejścia głównego znajduje się przystanek miejskich linii 501, 118 oraz własnego autobusu Galerii Bronowice.

Galeria BronowiceA na tych, którzy podróżują rowerem - czekają monitorowane parkingi rowerowe oraz dwie stacje rowerowe, czynne całą dobę, zlokalizowane przy wejściach do obiektu, gdzie można skorzystać z narzędzi do naprawy i regulacji jednośladów.


Galeria, ze względu na swą ofertę i doskonałą lokalizację, stanowi ważne dopełnienie przestrzeni handlowej tej części Krakowa, stwarzając nową, atrakcyjną i kompleksową propozycję dla klientów. Galeria BronowiceNa powierzchni ok. 60 tys. m2 GLA, znajdują się sklepy znanych i lubianych marek, największy w Europie jednopoziomowy hipermarket Auchan, elektromarket Saturn, a także salony niedostępne w innych galeriach, takie jak Tom&Paul czy H&M Home oraz punkty usługowe – Poczta, pierwszy w Krakowie Punkt Obsługi Mieszkańców w Galerii czy Co-Working. Nasza Galeria to także szeroka oferta restauracyjna oraz szereg udogodnień dla rodziców i atrakcji dla dzieci. 

Galeria Bronowice, w myśl hasła: Sztuka Moda Rozrywka, proponuje swoim Klientom nie tylko zakupy. Obok wizyt w sklepach i różnych punktach usługowych mogą oni skorzystać z oferty niedostępnej w innych centrach handlowych: specjalnej propozycji kulturalnej, rozrywkowej i sportowej. Zapraszamy do Akademii w Bronowicach, działającej pod opieką Akademii Sztuk Pięknych, kina Mikro oraz Czytelni. Miłośnicy rozrywki przerwę między zakupami mogą wykorzystać na odpoczynek w Strefie Relaksu, rozgrywkach w strefie Video Games, a najmłodsi – zabawach w Kreatywnej Planecie czy na interaktywnym placu zabaw przed Auchan. Również przed wejściem do Galerii czeka szereg atrakcji – bezpieczny i kolorowy plac zabaw, stoliki i pola do gry w szachy i bule, a dla tych, którzy wolą bardziej aktywne rozrywki – skate park i boisko do gry w koszykówkę. Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania, wychodzące poza komercyjne cele, będą również dla Państwa ciekawym elementem towarzyszącym zakupom w naszej galerii.